Absolutely ridiculous that you cant join a single DM round without it getting ruined by these losers. They always stack enough bots so you can't kick them, and Valve gives you no option to report bot accounts.
Valve should bring de_season back into the map pool with a few changes to make it more balanced. It was a good map back in the csgo days. What do you guys think?
Топовые скины https://csgplgn.com/seen SEEN – 10% и бесплатный ящик Розыгрыш скинов: https://t.me/seencs Сегодня в ролике БОЛЬШОЕ ОБНОВЛЕНИЕ КС2, ИЗ-ЗА ЭТОГО СКИНЫ СТОЯТ ТАК ДОРОГО В COUNTER-STRIKE 2 я собрал белый инвентарь ксго в новой версии ксго на сурс 2. Как…
بث يومي على كيك 9 مساءاً https://kick.com/maherco حسابي في انستجرام https://www.instagram.com/mahercogaming Business inquiries للتواصل والاعلان Maherco@maherco.gg